Buurtbus route en dienstregeling

Dienstregeling Buurtbus lijn 198, Van Neede naar Groenlo
De bussen rijden op weekdagen, met een interval van één uur.
Buiten deze tijden kunt u met de Belbus reizen.

Neede, Busstation07:02——→18:02
Neede, De Valkhof07:03——→18:03
Neede, De Huikert07:04——→18:04
Neede, Chr. School07:05——→18:05
Noordijk, Hassink07:07——→18:07
Borculo, Kamerlingh Onnesstr.07:15——→18:15
Borculo, Busstation aankomst07:19——→18:19
Borculo, Busstation vertrek07:21——→18:21
Borculo, Cycloonpark07:23——→18:23
Haarlo, Ellenkamp07:28——→18:28
Beltrum, Dute07:35——→18:35
Groenlo, Het Blik07:41——→18:41
Groenlo, Gezondheidscentrum07:43——→18:43
Groenlo, De Molenberg07:45——→18:45
Groenlo, Busstation07:50——→18:50
Groenlo, Batterij07:56

Dienstregeling Buurtbus lijn 198, Van Groenlo naar Neede.
De bussen rijden op weekdagen, met een interval van één uur.
Buiten deze tijden kunt u met de Belbus reizen.

Groenlo, Busstation08:12——→19:12
Groenlo, De Molenberg08:14——→19:14
Groenlo, Gezondheidscentrum08:16——→19:16
Groenlo, Het Blik08:18——→19:18
Beltrum, Dute08:24——→19:24
Haarlo, Ellenkamp08:31——→19:31
Borculo, Cycloonpark08:38——→19:38
Borculo, Busstation aankomst08:41——→19:41
Borculo, Busstation vertrek08:42——→19:42
Borculo, Kamerlingh Onnesstr.08:44——→19:44
Noordijk, Hassink08:50——→19:50
Neede, Chr. School08:52——→19:52
Neede, De Huikert08:53——→19:53
Neede, De Valkhof08:54——→19:54
Neede, Busstation08:55——→19:55

Route Buurtbus lijn 198

Voor de volledige dienstregeling kunt u naar de site: https://arriva-reisinfo.fis.nl/ gaan.
Of plan uw reis op https://www.arriva.nl/consumenten/reisinformatie-1/dienstregeling.htm


Route buurtbus 198 vanaf 10 december 2023, wijziging in Borculo.